HAKKIMIZDA

Bir Başarı Hikayesi...

ADO GRUP, kurumsal kimliği altında, faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında, faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda lider, güvenilir, aranan, tercih edilen dört dörtlük bir dünya şirketi olmayı ve bu hedef doğrultusunda çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımız ile birlikte ilerlemeyi amaç edinmiştir. Tüm ADO GRUP çalışanları, grubun faaliyet gösterdiği alanlarda, yurt içinde ve yurt dışında, başarılı projelere imza atarak, grubun sektörde ayrıcalıklı konumda olabilmesi için heyecanla çalışmayı ilke edinmiştir.

Sürdürülebilir, istikrarlı ve entegrasyonu esas alan bir büyüme yaratmak için çalışan ADO Şirketler Grubu, grubun piyasalarda rekabet gücünü arttırması için maliyet bilinci ile hareket ederken, iş yaptığı tüm coğrafyalarda da çalışanlarımızın, toplumun, tüketicilerimizin memnuniyetini esas alarak, sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığı bilincinden ödün vermeden faaliyet göstermeyi hedeflemektedir.

ADO GRUP; vizyonu ve misyonuna paralel olarak entegrasyonu önemli bir stratejik öncelik olarak görmektedir.

Bu kapsamda, ADO GRUP, Antalya’da kurulu toplam 630 Bin m²’lik entegre alanda ADO ALÜMİNYUM markası ile alüminyum yapı malzemeleri üretim kararı almıştır. Üretim faaliyetleri 2014 yılında başlamış olup; alüminyum pencere sistemleri, alüminyum profil, alüminyum mimari yapı malzemeleri ve alüminyum endüstriyel yapı malzemelerini kapsamaktadır.